O mnieO mnie
     


    Mam na imię Magdalena. Kulinarne ,,Co Nieco” to mój autorski blog kulinarny, w którym chciałabym inspirować moich czytelników do podejmowania prób z kulinarną zabawą. Moim głównym założeniem w prowadzeniu tego bloga jest dzielenie się z Wami przepisami, uwagami i testowaniem różnych przepisów. Przepisy kulinarne, które zamieszczam są sprawdzone i wielokrotnie były już przygotowywane przeze mnie. Staram się jak najlepiej opisywać każdy przepis, aby był czytelny i prosty dla każdego, kto zdecyduje się go odtworzyć we własnym domu. 

    Założeniem tego bloga jest, aby mogli z niego korzystać zarówno początkujący amatorzy kuchni jak i zaawansowani miłośnicy gotowania, dlatego niektóre z moich przepisów mogą wydawać się banalne, proste i wielu osobom znane. Są też bardziej zaawansowane i wymagające umiejętności kulinarnych, ale wszystkie mają stanowić inspirację i zachęcać do wypróbowania. Różnorodność moich przepisów daje również możliwości wyboru dla czytelnika i powinna każdego zadowolić. Każdy z nich znakomicie sprawdzi się niezależnie od okazji, do której będzie wykorzystany. Znajdują się tu przepisy na dania obiadowe (mięsne i bezmięsne), zupy, ryby, sałatki, ciasta, ciastka, torty, babeczki, muffiny, serniki, przekąski, desery, przystawki itd. Dania łatwe i szybkie oraz te bardziej praco i czasochłonne.

       W Internecie można znaleźć tysiące przepisów na różne potrawy czy wypieki. Często do jednego dania czy wypieku można znaleźć kilka przepisów i każdy wykonuje je na swój sposób. Ja staram się wybierać te najbardziej interesujące i je przetestować a czasem modyfikować według własnych pomysłów. Potem, jeśli przygotowane danie lub wypiek jest udany i smaczny oraz moim zdaniem watry publikacji na bieżąco dzielę się nim z Wami umieszczając go na blogu. Zachęcam Was do komentowania i dzielenia się ze mną swoimi uwagami na temat tych przepisów. Chętnie też zobaczę Wasze zdjęcia. Jestem też gotowa na indywidualne życzenie swoich czytelników przetestować jakieś przepisy, które mi wskażecie i zasugerować lub podać dokładne i gotowe wskazówki do jego przygotowania. Oczywiście jestem otwarta na każdą Waszą pochwałę lub krytykę.

Zapraszam, więc Was do śledzenia mojego bloga oraz do wspólnej przygody z Kulinarnym ,,Co Nieco".

Kontakt : kulinarne.conieco@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie 

Komentarze

Popularne Posty